slider slider slider slider slider

Jeśli szukasz domu, w którym możesz odetchnąć pełną piersią wśród przesyconych wspaniałym aromatem drewnianych ścian, jeśli chcesz mieszkać ładnie, wygodnie, zdrowo i ekologicznie, to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

   DOMY Z BALI     DOMY SZKIELETOWE    ALTANY     DREWUTNIE     GARAŻE      DESKI     PODBICIE     PROJEKTY  

Prosperujemy na rynku kilkanaście lat. Zajmujemy się głównie przetwarzaniem drewna, z  którego wykonujemy ekologiczne domy drewniane z bali, domy szkieletowe, domki letniskowe, altany oraz więźby dachowe, tarcicę,deski podbiciowe i elewacyjne.

Realizujemy każdy projekt domu całorocznego lub letniskowego  według projektów typowych  z działu PROJEKTY lub indywidualnych projektów Klienta. Lubimy wyzwania, mamy odwagę w podejściu do realizacji i nie ma dla nas trudnych porojektów.  Realizujemy domy w TRZECH STANACH wykończenia:

I. SUROWY ZAMKNIĘTY

II. STANDARD

III.  POD KLUCZ

zdjecie kluczy

Oferta wykonanie domu POD KLUCZ daje wiele korzyści – uniknięcie wszelkich przestojów w pracach,
świadomość całościowych kosztów budowy, jasność w prowadzeniu poszczególnych prac, spokojną głowę
– wszystko zapewnia jedna firma
.

  


 

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

 
 • jakość - dobre materiały i dobre wykonanie dają w połączeniu bardzo dobry produkt - stawiamy na jakość bo nasze domy to nasza wizytówka a zarazem gwarancja zadowolenia każdego Klienta i dobra wróźba na przyszłość, nie jest naszą intencją rozwijać produkcji kosztem jakości, bo nie warto
   
 • kompleksowość - prowadzimy budowę od poziomu zero do pełnego wykończenia, pomagamy w wyborze wewnętrznych materiałów wykończeniowych, proponujemy niebanalne rozwiązania dekoracji ścian i sufitów a różnodność wzorów pozwoli zaspokoić Państwa gusta, nawet te najbardziej wyrafinowane
   
 • wiarygodność - referencje naszych zadowolonych Klientów to niepodważalne potwierdzenie dobrej jakości naszych usług. Chcemy być postrzgani jako firma profesjonalna i przewidywalna, dlatego jesteśmy terminowi zarówno w realizacjach, odbioracc jak i płatnościach.
   
 • renowacja - każdy dom drewniany można użytkować przez długie lata a materiał, z którego jest zbudowany łatwo poddaje się renowacji. W większości firm zakończenie inwestycji to koniec kontaktu z klientem - my wychodzimy naprzeciw potrzebom. Właściwe zabezpieczenie pierwotne elewacji  to jeden z ważnych aspektów, drugi  to poddawanie jej konserwacji na czas... dzięki niej dom będzie bardzo twały i wizualną estetyką będzie cieszył przez lata. Świadczymy usługę konserwacji naszych domów oraz pomagamy od strony technicznej jak dokonać jej samemu
 • tworzymy inną rzeczywistość - łącząc historyczną formę, tradycję z nowoczesnymi technologiami i stylistyką, realizujemy Wasze Marzenia, a czasem nawet je rozwijamy, dla nas priorytety to harmonia, ergonomia, subtelność i dokładność
   
 • energooszczędność i ekologia  - termoizolacyjne właściwości drewna są pięciokrotnie wyższe niż ścian wykonanych z cegły czy betonu, dlatego domy z bali drewnianych są najbardziej rozpowszechnione w krajach z surowym klimatem m.in. Rosji, Finlandii czy Szwecji. Jako izolację domów stosujemy naturalną wełnę mineralną firmy Knauf Insulation zapewnia izolację cieplną, izolację akustyczną, ochronę przeciwpożarową budynków oraz oszczędność energii. W wyniku wykorzystania innowacyjnej biotechnologii łączenia włókien wolnych od formaldehydu powstaje wełna mineralna nowej generacj. Dla bardziej wymagających i podążających w kierunku ekologii Klientów mamy do zaoferowania naturalny surowiec drzewny i wykonane z niego izolacyjne płyty pilśniowe STEICO, które współgrają z nieznaczną przewodnością cieplną i wysoką akumulacją ciepła. Poprzez takie cechy realizowana jest optymalna ochrona cieplna budynku. Budynek dobrze izolowany przed zimnem powoduje, że zmniejszają się nakłady ponoszone na ogrzewanie, co w praktyce przekłada się na mniejszą emisję CO2

 •  indywidualne podejście - każdy z nas to swego rodzaju indywiduum mające własne podejście i wyobrażenie, staramy się więc aby obraz wyobraźni przenieść do rzeczywistości i mógł cieszyć swym pięknem i funkcjonalnością

 

DOMY Z BALI

Domy z bali cieszą się co raz większym zainteresowaniem i powracaja do łask. Są to domy ciepłe, ekologiczne i przyjemne w odbiorze. Stosowana przez naszą firmę technologia ścian z bali izolowanych pozwala na uzyskanie niskich kosztów związanych z ogrzewaniem domu a wewnętrzne wykończenia dają dużą dowolność w aranżacji wnętrz, ponieważ ściany mogą być zarówno drewniane jak i „białe”. 

dom z bali

Do budowy naszych domów wykorzystujemy lite bale profilowane KVH oraz bale klejone.
Jako jedna z nielicznych firm budujących domy z drewna stosujemy drewno certyfikowane.

Są to bale z drewna suszonego komorowo do wilgotności +/- 15 % dzięki czemu po doprowadzeniu budynku do stanu zamkniętego można natychmiast rozpocząć prace wykończeniowe.

Trzeba podkreślić, iż takie suszenie:
- zabija znajdujące się w balach wszelkiego rodzaju zarodniki grzybów i larw owadów
- usuwa  z bali żywicę
- obniża ciężar budynku
- ogranicza osiadanie budynku

DOMY W TECHNOLOGII SZKIELETOWEJ

Altana

Szkieletowe domy drewniane opierają się na ramowej konstrukcji ścian. Technologia ta pozwala na tworzenie budynków lekkich a zarazem bardzo ciepłych. Dobre wykonanie i wysoka jakość materiałów to gwarancja ekonomicznego użytkowania przy stosunkowo niskich nakładach finansowych.

Budynki w konstrukcji szkieletowej mogą posiać elewację wykończoną drewnem lub tynkiem.

Polecamy Państwu technologię przyjazną dla zdrowia i samopoczucia. Nasze domy wykonywane są wyłącznie z wysokiej jakości drewna suszonego komorowo, odpowiednio dobranych materiałów izolacyjny i wykończeniowych.

Wszystkie elementy drewniane używane w proccesie budowy są czterostronnie strugane i fazowane - bardzo ważny zabieg - zwięsza odporność drewna na działanie ognia.

mała architektura

zdjecie malej architektury

Każdy ogród czy otoczenie wokół domu posiada swój własny, indywidualny charakter. Dlatego oferujemy wyroby, które potrafią podkreślić ten wizerunek, stając się równocześnie elementem upiększającym. Estetyka oraz funkcjonalność są dodatkowym atutem naszych wyrobów. 

Każda obiekt jest dostarczany i montoway u klienta. Ważnym aspektem jest również to, że wszystkie nasze produkty są malowane wysokiej jakości impregnatami kolorowymi zabezpieczającymi drewno, co pozwala dłużej cieszyć się ich pieknem.

Szanujemy także indywidualność każdego Klienta i jeżeli nasze typowe projekty nie spełniają oczekiwań przystępujemy do tworzenia projektu, który będzie odzwierciedleniem marzeń.

Oferujemy - altany, domki działkowe, drewutnie, garaże, wiaty, meble ogrodowe

wyroby z drewna

Możemy zaoferować również sprzedaż różnego rodzaju asortymentu:

gotowy wyrob z drewna

 • więźby dachowe
 • kantówka o różnych wymiarach
 • podbicie dachowe
 • deski elewacyjne - wysokiej jakości drewno świerkowe
 • listwy wykończeniowe
 • płyty MFP

Zakup materiału w postaci desek, podbicia to podstawowy krok do działań. Pozostaje natomiast cała reszta - stelaż do mocowania, łączniki, impregnaty, materiały wykończeniowe, materiały izolacyjne... jeżeli to jest poza Państwa zasięgiem zapraszam do współpracy.

Wykonujemy także elewacje drewniane, dysponujemy niezbędnymi materiałami oraz doradzimy odpowiednie rozwiązania.

 

^ do góry

2015 © drewhat.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: InteractiveVision